PS Creative Agency - Junior PR Manager és Account pozíció

A PS Creative Agency egy belvárosi butique ügynökség. Színes, többnyire divat orientált projekteken pörgünk; influencer-marketing, sajtókapcsolat, rendezvényszervezés, show-room szolgáltatás, valamint design területeken.

Csatlakozz hozzánk, ha Te is imádod a magazinok és divat világát, képben vagy a közösségi média felületekkel, követed a menő influencereket és mindezeken keresztül szívesen valósítanál meg kreatív ötleteket!

Feladatok:

  • PR kommunikációs feladatok; sajtóközlemények és sajtócsomagok készítése, cikkek fordítása és megírása, sajtókapcsolt
  • Rendezvények szervezése, a kreatív ötleteléstől a megvalósításig
  • Média- és influencer-együttműködések tervezése és koordinálása
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • A teljesítéshez kapcsolódó munkafolyamatok előkészítése, megszervezése, végrehajtása
  • Az ügynökséghez érkező megrendelésekkel kapcsolatos információk rendszerezése, a kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Alvállalkozókkal történő egyeztetés, kapcsolattartás
  • Ajánlatok, szakmai anyagok, prezentációk készítése
  • Beszámolók, riportok készítése
  • Közreműködés a projektek elszámolásában és adminisztrációjában

Elvárások:

  • 1-3 év ügynökségi tapasztalat
  • Sajtó és influencer kapcsolatok divat és életmód területen
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Megoldásközpontú gondolkodás
  • Divat márkák, magazinok ismerete

Nyelvtudás:

  • Közép-/felsőfokú angol nyelvvizsga

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Belvárosi iroda
  • Családias, fiatalos csapat
  • Nemzetközi ügyfelek
  • Változatos munkafolyamatok
  • Támogató, kellemes légkör
  • Ingyenes étkezési lehetőség

Ha felkeltette a pozíció az érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat és motivációs gondolataidat az orsi@str.hu email címre!