Grafikus Pozíció

Víziónk, hogy különleges látásmóddal inspiráló és minődési munkákat készítsünk az ügyfeleink számára. A divat, a vendéglátás és az életmód világában mozgunk, akik színes és kreatív megoldásokat várnak tőlünk, amelyek történetet mesélnek el és kapcsolatot teremtenek.

 Grafikus, kreatív munkatárs pozícióban várjuk jelentkezésedet;

  • ha szívesen bontogatod szárnyaidat izgalmas feladatokon keresztül
  • ha nyitott vagy újító és egyedi megoldásokra
  • ha szereztél már tapasztalat más ügynökségeknél vagy saját projekteken keresztül és tudod, hogy mik a kritériumai egy profi munkának.

 Feladatok:

  • Kreatív ötletelés projekt/brand céljaival összhangban
  • Teljes brand koncepció tervezése és brand book készítése; logó, színhasználat, typográfia, ikonográfia, illusztrációk
  • Vendéglátó egységek grafikai megjelenésének tervezése és kivitelezése; branding, kommunikációs anyagok, közösségi médiába, hirdetésekhez, POS anyagokhoz
  • Prezentációk, brossúrák, kiadványsok készítése, tördelése

Képességek:

  • Az Adobe programcsomagok (InDesign, Illustrator, Photoshop, Powerpoint és/vagy más grafikus szerkesztő szoftverek)
  • Grafikai tervezésben szerzett képzés és néhány év ügynökségi vagy szabadúszó tapasztalat
  • Kreatív gondolkodás, öltetek és azok vizuális megfogalmazása
  • Munkák hatékony szervezése, rendszerezése és kommunikálása
  • A jelenlegi trendek ismerete, újító szellem
  •  Ambiciózus, nyitott, önálló, de együttműködő hozzáállás
  • Szorgalmas hozzáállás, tanulási és fejlődési vágy

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet várjuk önéletrajzodat és kreatív portfóliódat az orsi@pscreative.hu email címre.